?

Log in

No account? Create an account
Чернігів, бібліотека

Центральна бібліотечна система

ім. М.М.Коцюбинського (м.Чернігів)

Білі плями Української революції
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
В березні 2017 р. виповнилось 100 років від початку Української революції 1917-1921 рр. Попри вже понад 25-річний період дослідження цієї теми в умовах відродження незалежності України, вона ще й досі сповнена білих плям. 30 березня о 12.10 в бібліот... Читати далі »

Відзначаємо Всесвітній день поезії
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
25 березня в Бібліотечному пункті Центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського до Всесвітнього дня поезії провели вечір лірики «Антологія української любовної лірики». Кохання — одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як с... Читати далі »

Німеччина країна музеїв
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
Під такою назвою 26 березня в бібліотеці-філії №5 проведено інформаційну годину для жителів району. Німеччина по праву пишається великою кількістю різноманітних музеїв з багатющими колекціями експонатів. Це картинні галереї, різноманітні художні та і... Читати далі »

Переможемо туберкульоз!
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
24 березня до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом бібліотека-філія №2 провела бесіду-попередження серед працівників КП «ЧТУ». Бібліотекарі роздрукували листівки: «Що потрібно знати про туберкульоз». Адже з 1995 року в Україні офіційно проголоше... Читати далі »

«Весняні витинанки»
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
26 березня 2017 року в читальній залі бібліотеки-філії №3 для дітей під час весняних канікул відбулось засідання клубівців «Країни творчості», для яких пройшов майстер-клас з виготовлення витинанки – одного з видів українського народного декоративног... Читати далі »

Чарівні миті мельпомени
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
До Всесвітнього дня театру в бібліотеці-філії №4 Чернігівської міської ЦБС проведено майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва – виготовлення ляльки-балерини. Проводила бібліотекар Верховська Т.В.

Посилання на джерело:

Письменники рідного краю
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
Зустріч з письменником завжди свято в дитячій бібліотеці-філії №2. 24 березня до маленьких читачів завітала чернігівська письменниця, журналіст Маргарита Бордонос з добіркою своїх цікавих, повчальних книжок. Письменниця презентувала свої нові книжки ... Читати далі »

Літературна вікторина «Знавці казок»
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
В рамках Тижня дитячого читання 23 березня в дитячій бібліотеці-філії №2 пройшла літературна вікторина для учнів 4-х класів "Знавці казок". Було багато цікавих запитань і відповідей. Перемогли Золотницький Іван та Ковальчук Тимур, які першими відпові... Читати далі »

«Цікава книга для малят»
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
В рамках Тижня дитячої книги бібліотека-філія №1 для дітей 24.03.17 р. провела захід «Цікава книга для малят» в центрі соціально-психологічної реабілітації «Надія». Цей захід розрахований на дітей дошкільного віку, які знаходяться в цьому закладі. Ді... Читати далі »

«Ходімо в гості до нової казки»
Чернігів, бібліотека
bibl_ch
Казка – це чарівний світ, мудрості криниця, Хай живе мільйони літ і не замулиться, Хай навчає люд завжди, як по правді жити, Щиру дружбу берегти, рідний край любити. А ви знаєте, що казка прийшла до нас з давніх-давен? Передавалася вона з уст в уста,... Читати далі »